گروه mmm

MMM از سال1954 به عنوان یکی از پیشگامان سیستم های خدمات بهداشتی در سراسر جهان فعالیت می کند
.MMM با مجموعه ای کامل از محصولات و خدمات مربوط به سیستم های استریلیزاسیون و ضد عفونی برای بیمارستان ها، موسسات تحقیقاتی، آزمایشگاه ها و صنایع دارویی، خود را به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه کیفیت و نوآوری در بازار آلمان و همچنین بازار بین المللی معرفی کرده است.

راه حل های کامل برای اثربخشی بیشتر

مشتریان می توانند برای دستیابی به بهترین و مناسب ترین راه حل ها بر اساس نیازها خود را به ما تکیه کنند. این که آیا نیاز به نصب دستگاه های جدید باشد و یا نیاز به ارتقاء دستگاه های موجود MMM در شرایط فعلی برای ما فرقی نخواهد کرد و در هر صورت ما بهترین و کامل ترین راه حل ها را برای شما فراهم می کنیم.

MMM تنها یک تولید کننده تجهیزات نیست – ما راهکارهایی کامل از تجهیزات تا فرایند ها را به شما ارائه خواهیم کرد.

خدمات ما شامل برنامه ریزی دقیق و مشاوره، محصولات و نرم افزار آنها، نصب، تدارکات و خدمات پس از فروش که شامل اعتبارسنجی تمام فرآیندهای CSSD هم می شود، می باشد.

خدمات تخصصی بر اساس نیازهای شما: شرکت MMM

هلدینگ MMM شامل گروه هایی است که هریک بر اساس تمرکز تخصصی بر روی بخشی از خدمات شکل گرفته است تا به این ترتیب بتوانند سطحی عالی از خدمات تخصصی خود را ارائه دهند. البته مشتریان ما هرگز نیازی به تماس با چندین شرکت و فرد مختلف برای یک پروژه ندارند. بدین صورت که تمام بخش های هلدینگ با یک مدیریت پروژه در ارتباط هستند و هر مشتری تنها با یک نفر از این گروه برای پیشبرد تمام بخش ها در ارتباط خواهد بود.

Image

ماموریت ما

کیفیت ماست که مارا متمایز می کند

تولید گستره متنوعی از محصولات در کارخانجات تولیدی ما این اطمینان را حاصل می کند که ما به طور کامل حتی جزئی ترین نیازهای مشتریانمان را با بهترین کیفیت بر آورده سازیم.

قابلیت اطمینان تعهد ما است.

شما می توانید به دوام محصولات ما، سطح برجسته کیفیت آن و همچنین خدمات پس از فروش موثر تکیه کنید. سطح بالای رضایت مشتریان و تعهد فوق العاده کارمندان ما خود نشان دهنده این مطلب است.

ما مشارکت قوی خود را حفظ می کنیم.

در تعامل بین افراد و ماشین آلات، و بین رشد اقتصادی و مسئولیت اجتماعی، ما تلاش می کنیم تا بین منافع همه افراد درگیر توازن کاملی را برقرار نماییم.

ما به برطرف کردن نیازهای شما متعهد هستیم.

با داشتن خدمات تخصصی، محصولات و خدمات نوآورانه و همچنین در بحث های پر چالش خود با مشتریان، تامین کنندگان و کارفرمایان ما هر کاری که لازم باشد را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که MMM همچنان شهرت خود به عنوان یک ارائه کننده برجسته کالاها و تخصص در بخش کالاهای استریل حفظ نماید.

Image

خدمات ما

مشتریان ما به نیاز های گسترده ای از خدمات و تجهیزات دارند. مطابق با الزامات بازار، ما نمونه کارهای خدماتی خود را در زمینه های کسب و کار دسته بندی می کنیم که در آن به نیازهای مشتریان خود به شیوه ای هدفمند و منظم پاسخ می دهیم.

علوم آزمایشگاهی

بهداشت و درمان

مدیریت کیفیت

MMM از سال 1994 گواهی ISO 9001 را دریافت کرده است. ما نه تنها معیارهای لازم را برروی کاغذ رعایت می کنیم، بلکه کیفیت را از طریق نظارت شدید و بهینه سازی فرآیندهای کاری و گردش کارها، مدیریت کارآمد خطا و با استفاده از بازرسی محصول و عملکرد که بسیار بالاتر و فراتر از الزامات قانونی است رعایت کرده و آنرا در تک تک لحظات مدنظر قرار می دهیم.
علاوه بر این، ما فقط به سیستم مدیریت کیفیت خود اکتفا نمی کنیم. ما در زمینه توسعه استانداردها و دستورالعمل های ملی و بین المللی تلاش می کنیم. از این روی ما تیم تخصصی QM را تشکیل داده ایم که به ارائه خدماتی که اهمیت رو به رشدی برای مشتریان دارد می پردازد: برای مثال، ما راهنمایی های در معرفی و توسعه سیستم های مدیریت کیفیت و اعتبارسنجی فرایندهای CSSD به مشتریان خود ارائه می دهیم.. هیچ تامین کننده دیگری در آلمان هیچگونه اعتبار سنجی و تایید اولیه در CSSD انجام نمی دهد.
- استاندارد مدیریت محیط زیست ISO 14001
- استاندارد مدیریت انرژی ISO 50001

تماس با ما

دفتر تجاری و مالی MMM گروه

ایران، تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر،
برج بخارست، طبقه ۱ و ۶

تلفن: +98 (21) 88382820 - 38

پست الکترونیکی: office@taimaz.com

پست الکترونیکی: job@taimaz.com

اینستاگرام

© 2020 TAIMAZ Co. ALL RIGHTS RESERVED.